RADA SPOŁECZNA

-Skład Rady Społecznej przy Gminnym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Iłży

(IV kadencja-od dnia 12.10.2016r.)

 

1.    Agnieszka Okruta - przewodnicząca Rady, przedstawicielka Burmistrza 

2.    Andrzej Pisarski – członek Rady, przedstawiciel Wojewody

3.    Ryszard Duraziński - członek Rady, przedstawiciel Rady Miejskiej

4.    Józef Skrobisz - członek Rady, przedstawiciel Rady Miejskiej

5.    Jacek Skiba - członek Rady, przedstawiciel Rady Miejskiej

 

Uchwała Nr XXVII/155/16 Rady Miejskiej w Iłży z dnia 12.10.2016r. oraz Uchwała Nr VI/50/19 Rady Miejskiej w Iłży z dnia 13.03.2019r.

Kadencja Rady Społecznej trwa 4 lata.

Zadania, skład oraz kompetencje Rady Społecznej określają przepisy art. 48 ustawy
z dnia 15.04.2011 o działalności leczniczej (Dz.U z 2016 r. poz. 1638 z późn. zm.).

 

Opublikowane przez: Jacek Pypeć | Data wprowadzenia: 2004-12-31 10:42:55 | Data modyfikacji: 2020-06-05 12:43:13.
Data wprowadzenia: 2004-12-31 10:42:55
Data modyfikacji: 2020-06-05 12:43:13
Opublikowane przez: Jacek Pypeć